MENU

11:39
סקס הוא לא עבור "מגיע": מדוע נוכחות של אורגזמה לא קשורה כלל בהנאה

אנשים רבים מתייחסים למין כאחד הצורות של השגת המטרה. נראה להם כי באזור זה צריך כל הזמן להגיע לגבהים חדשים - בדיוק כפי שזה קורה קריירה או בית ספר. העיקרי "לנקב" עבורם הוא הרעיון כי לכאורה צריך לחוות אורגזמה בכל פעם שיש לך סקס. רעיון זה התקבל כל כך נפוץ כי כמה אנשים אפילו לא שייכים יחסי מין בתהליך שלא הגיעו לנקודה הגבוהה ביותר.

התוכן של המאמר

1 הכרחי בסמיכות? 2 מועצת המומחים 3 ציון על הכל וליהנות 4 כיצד לתקן מצב

ועוד רבים לשקול את היעדר אורגזמה סימן אינטגרלי של תפקוד לקוי מיני.

תשוקות אישיות בישראל יסודי אם אתה אישה אלגנטית מאוקראינה. אם לעבוד בישראל בתחום הפנאי. המראה מודל הבנות יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם גבר מישראל, ניתן להרוויח חודש מ 3500 יורו.

אֲפִילוּ אם זה קורה פעם או במקרים נדירים.

הכרחי בסמיכות? אני

מבט זה משפיע באופן משמעותי על תפיסת המין ועל איכות החיים האינטימיים בכלל. מטפלים מין קוראים למצב דומה עם "ציווי אורגזמי". הוא יוצר לחץ פסיכולוגי ענקי כי באופן פרדוקסלי מונע נהנה מהסמיכות מקשה לדרוש אורגזמה ושותפים.

Sexopathologists כבר זמן רב הם אומרים כי התקנה כזו היא הרסנית, וכשל עצמו מסוגל ליצור הרבה בעיות מיניות. היא מניעת לנו למין פעילויות שבהם אתה בהחלט צריך משהו כדי להשיג. ולא לתפוס קרבה כמו כדור שבו אתה יכול להירגע ולקבל הנאה.

מועצת המומחים 2

מטפלים מין ויליאם אדונים וירג 'יניה ג'ונסון מאמינים כי אחד המפתחות כדי לפתור בעיות מיניות הוא שיטה פרדוקסלית: הסחת דעת מהם. "אנחנו משכנעים את הלקוחות שלנו על מנת לעצור את ארוחת הערב ולדרוש בעיקר" עקביות "במיטה. במקום זאת, הם מוזמנים להירגע ואפילו במובן מסוים, אדישות ליכולת להשיג אורגזמה.

זה מאוד חשוב כי הצו האורגזי מייצג בעיה גדולה במהלך הקרבה. מחשבות על סוג "אני צריך" או "טוב, אלא" - רק מקלות בגלגלים שלך. במקום לחשוב על כמה טוב אתה, אתה מקבל את הראש של מה צריך לעשות הבא, "מטפלים סקס מתווכחים.

ציון על הכל וליהנות 3

כשאנחנו דואגים כי אורגזמה לא יקרה, זה יכול להיות הגשמה עצמית נְבוּאָה. במילים אחרות, זה אפשרי לא להגיע לנקודה הגבוהה ביותר באופן בלעדי בגלל רעיונות מזיקים אלה. לכן המטרה של תוכניות טיפוליות רבות מורכבת על מנת להמיר באופן קיצוני את הגישה למין, החלפת תחושה של אזעקה הַרפָּיָה.

למרות הציפייה של אורגזמה בבית והשותף הוא התופעה הרגילה, חשוב לא להיכנע למחשבות אובססיביות. אין צורך לחשוב שבכל פעם שאתה צריך להשיג את הגבוה ביותר נקודות. סקס טוב הוא לא לחץ פסיכולוגי, ולא כל הישג מטרה EPHEMERAL.

כיצד לתקן את המצב 4

לאיזה כוון להיפטר מתקן ההרס הזה בכל המובנים? להתחיל נסו להתרחק מתרחיש הרגיל, ולהשתתף במהלך הקרבה "כאן ועכשיו". לשים לב לתחושות מנוסים, ולא משרוקית הרעיון ש"אל "צריך לקרות עכשיו. אם זה רע, כאן שיטות פסיכולוגיות טהורות יכולות לעזור. לדוגמה, תרגילים ב ריכוז תשומת הלב והפיתוח של יכולת המגורים.

גם לחשוב על איך אתה מתקשר במהלך יחסי מין. כמה אנשים נוטים לקרבה שתיקה; עם זאת, ישנם אלה המנסים עם ביטויים מסוימים או מחוות להאיץ את תחילת האורגזמה. למרבה הצער, מילים כמו "באים, בואי, cums בתוכי" לא יוביל לתוצאה הרצויה. להיפך, שיחה מלוכלכת לפעמים מעשי לגמרי הפוכה בדרך. זה יכול להפחית את הסבירות אורגזמה, חיזוק לחץ פסיכולוגי על שותף.

תחשוב גם על איך אתה מגיב לחוסר אורגזמה מאחד מכם. אם אתה נופל לתוך דיכאון או, גרוע יותר למהר hysterics - כל זה מביא צרות מוצקות יכול להחמיר את המצב בעתיד.

בישראל אין מקום פוגע אם ההצעה תועבר לפעילויות בשירות ליווי. לאנשים המקומיים יש את הסטנדרטים הרוחניים הגבוהים ביותר. כולם מבינים, למעשה כי esk strrettnik פשוט עומד בפני השותף באירוע, ממשיך לדבר וללוות בכיתה VIP הנערה יהיה סימן של מעמד.
דירות דיסקרטיות במרכז

במקום זאת, מטפלים מיניים מומלצים להתמקד דבר הטוב, אשר קורה במהלך הפגישה שלך או בילוי משותף.

אחרי הכל, אם תמשיך להתעכב על האורגזמה החסרה, הוא מגביר את הסיכון לחזרה על מצב כזה. התודעה תתחיל לקשר קרבה אינטימית עם מתח, ולא לחכות להתקנה כזו מהתקנה כזו.

אז זה פשוט תירגע ותהנה. זכור כי סקס נהנה החוצה תלוי אם אורגזמה מושגת או לא.

Просмотров: 50 | Добавил: antionettebji3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar