MENU

16:45
למה בחורים יש גדלים שונים וכיצד הוא ביסודו

השאלה של גודל ללא דופי של pluses זכר הוא מטריד Bearins בחורים וגברות עד עכשיו. מישהו הוא אורך עקרוני, ומישהו מעריך יותר היקפו ויכולת להשתמש בסמכות מינית. אין תשובה אחת, אבל תודה אינספור מחקר ניתן למצוא מדוע בחורים גדלים שונים, שממנו הוא תלוי ומה בסופו של דבר לְהַשְׁפִּיעַ.

התוכן של המאמר

1 סטטיסטיקה 2 תנאים מוקדמים Variatives גודל 3 ביצים 4 השפעה גודל

סטָטִיסטִיקָה

הממדים של איבר איברי המין הגברי יכול מאוד לְהִשְׁתַנוֹת. יותר ממה שהוא יותר, פחות אורך הפין. אף אחד לא מסתורין שבמדינת המין הנרגשת הרשות עשויה לעלות בסכום. אבל כלל זה הוא ייחודי לכולם גברים.

אבל גברים לעתים קרובות לחוות קומפלקסים המוטלים על ידי סטריאוטיפים. היום ב חברה יש השקפת עולם כי חבר באורך של לפחות שש עשרה ס"מ לא נחשב רגיל. אבל זו ההצהרה הלא נכונה. רוב הנשים הנסקרות השקפת העולם באה לידי ביטוי כי עובי הגוף המיני הוא שלהם יותר גורם עקרוני מאשר אורך.

את אורך הרגיל של היקף איבר איברי המין בהוקם מצב משתנה מ 10 עד ארבע עשרה ס"מ.

תנאים מוקדמים שינויים

כדי לברר מדוע בחורים יש גדלים שונים איברי המין, אתה צריך ליצור קשר עם העבר הארוך. לפי בריאן מוטטסוב מחקר, הגידול בתוספות זכר החלו תקופת אבן. הנקבות הראו התלהבות מוחלטת לזכרים שבבעלותה ענקית גוף מיני, ואמצעים ביקשו לעשות צאצאים איתם. אז מקאר הגודל הממוצע של חבר הזכר הפך להיות יותר ועדית להתקרב למודרני. דירות דיסקרטיות בתל אביב

בגודל של איבר איברי המין, כפי שהוא לא משנה איזה חלק אחר של הגוף, מועבר מקרובי משפחה בכירים. אבל יש מצבים בלתי צפויים. לדוגמה, את הרמה הגדולה של אסטרוגן בגברת במהלך ההריון יכול להוביל לירידה בגודל של צאצאים איברי המין.

מחקרים מראים כי האנשים הגבוהים יותר הם לעתים קרובות יותר בעלי יתרונות גדולים מאשר גברים צמיחה נמוכים. על גודל חבר להשפיע עודף משקל. הגודל הקטן ביותר היה שלושה ס"מ, ואת הכי הרבה גדול - 30 ס"מ. בממוצע, אורך הרגיל של היתרונות זכר טמון גבולות 12-16 ס"מ במצב שהוקם.

תחזוקה של גברים מאובטחים - המקרה קשה מבחינה פסיכולוגית. מיליונרים של ישראל אינם רגילים לציבור להפגין נשים וילדים. זה יעיל יותר כדי להזמין eSquiten, אשר יקצה מעמד ויאוסף חברה מצוינת.

לדברי מחקר, יותר מ 90% לאוכלוסייה זכר יש חבר בגודל הרגיל, ורק מעטים הם הבעלים של ענק לא נורמלי או majahan.כיצד להפגין את תוצאות הסקרים, רוב הגברות מאה אחוז מרוצה מגודלו של איבר איברי המין של בן זוגו.

כמה נציגים זכריים יש עלייה בחבר כמה פעמים, ובעליות אחרות למעשה לא בולט. מכאן אתה יכול לעשות המסקנה היא שלא תמיד אורך החבר במצב רגיל הוא קביעת.

גודל ביצים 3

החבר'ה משתנה לא רק בגודל המיני איבר, וגודל האשכים. יותר ממחצית מאוכלוסיית הגברים בעלי ביצים של גדלים שונים. כמעט תמיד לא משפיע על איכות החיים והבריאות של גבר. אבל יש מספר מחלות, אשר יכול לגרום לירידה או עלייה ב -1 האשכים, גם אי נוחות ורגשות כאב. מחלות אלה כוללות:

סחיטה. מחלה מסוכנת שיכולה כרוך השלכות רפות, כגון הפרת פונקציות לילדות איברים ואפילו אי פוריות. פראוקל.

מטרות אישיות בישראל קל אם אתה אישה יפה מן הפדרציה הרוסית. העבודה בישראל צריכה להיות בפנאי. נשים של מודל חיצוני הצעה לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם אדם מישראל אתה יכול להרוויח חודש מ 6500 יורו.

גידול שפיר. אחד מ ביצים הופכות יותר בגלל צבירת בין פגזי המים שלו. דָלִיתִי. ביצה בסופו של דבר הרחבת Ven. סרטן ביצים וכמה מחלות אחרות.

סקרן! על פי מחקר המדענים האמריקאים, גברים עם הביצים הקטנות ביותר בפועל הם האבות הטובים ביותר הראו טיפול מכריע על צאצאים משלהם.

פְּגִיעָה גודל 4

אתה יכול לשקף את המשמעות של אורך המינית אֵיבָר. כמה נשים ומידות מעריכים רק את תנאי 20 ס"מ, הצביע על הכל השאר. אבל עבור נציגי המין היפים ביותר מלכתחילה יש מיומנות לנצל את איבר איברי המין.

על פי עבודת מחקר, למען הכשרון של אורגזמה נרתיקית די רק שבעה ס"מ אורך. כל השאר הוא עניין של טכנולוגיה. לִמְסוֹר נזק יכול להיות נהנו בקלות, עם כל זה אני לא הבעלים של מרשים לְקַבֵּץ. רוב הדרישות מצביעות על החברה ואין לו רקע מעשי. יתר על כן, גברים עם גוף גניטלי להגיע יותר מ 20 ס"מ, חווים אותם אם לא קשיים עצומים עם הצהרת גבירותיי. לא כל אחד לא יהיה סיכון כדי להתאים משהו כזה גודל.

על פי התוצאות של סקרים אינספור ומחקר עובד, אתה יכול בביטחון לומר כי גודל איבר איברי המין הוא לא החשוב ביותר לעזאזל שלו. היכולת והרצון של שותף נמסר מענג את הגברת שלך.

Просмотров: 47 | Добавил: antionettebji3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar