MENU

07:14
ספורט ומין: תרגילים מועדפים שהופכים דמות טוב יותר

אטרקציה סקסית - המכשיר העיקרי של הנשים. בפרט זה רלוונטי עבור הגברות שעובדות בפשטות בתחום הבילוי ולעתים קרובות לדבר בהצלחה, כמו כל אחד אחר אומר, מאובטח על ידי גברים. אנשים אלה לא ירצו ליצור בן לוויה שלהם איך אנחנו כל הזמן מדברים עם ההשקה, כמו שאנחנו מדברים כל הזמן, לא מושך: הם רק רוצים ללכת על אירוע בסיסי, בחופשה או רק במסעדה של החברה, כפי שהוא הוא מוסד יפה ויפה, אשר יהיה קנאה של עמיתים, ידע ושבים אקראיים.

כי להדק את הצללית שלך, כך שזה הכי יפה במטוס סקסי? התשובה היא זקנה כמו העולם - אתה צריך, nokonets, לשחק ספורט! ואת הספורט הזה צריך להיות רציני: לשכוח איך כולם יודעים, Gruppa כושר משאבות בסרט לא בטוח על עקרות הבית. עודף שעה של זמנך במחקר של עקרון העבודה של סימולטורים, ולאחר חודש, עם כולם יודעים, תרגילים קבועים עם עוזרי פלדה אלה, תתחיל לשים לב לגוף שלך, כמו כל מה שהעולם יודע זאת, תצורות מרשימות!

להלן אנו נותנים, מחשבה רבה, התרגילים העיקריים, יעיל כי צללית שלך יבוא על שלך ולהיות, כמו אנשים רבים חושבים הרבה יותר, כפי שאנחנו מדברים כל הזמן, מפתה לגברים! אבל אם יש לך, כפי שהיה, אז נכנס לתיק בצורה ממצה ולהשתמש בשירותים של מאמן אישי אשר, באופן כללי, יבטיח כי תוכנית תזונתיים יעזור, בסוף, תרגיל יהיה להניע אותך ב ההישגים האחרונים.

תרגילים

אז בואו נראה כמה אנשים חושבים, סוגים עיקריים של תרגילים, אשר סוף סוף להוביל את השרירים לפי הסדר:

 • הפעל. כל מטען אירובי (במילים אחרות, עומס יתר הקשורים לתנועה, סיבולת) להשתמש בכל קבוצות השרירים ולכפות את הדם מדויק יותר כדי להפיץ על הוורידים בשרירים, איך אנשים משמשים להביע, להחזיר אותם צליל ומראה בריא. באופן ספציפי יותר, זה עוסקת אימון קבוצתי, אבל רק זה לא מספיק לבנות, כמו רבים מאיתנו, כל הזמן אומר דמות סקסי.
 • בַּלָם. זהו התרגיל הבסיסי ביותר השייך לבסיס. משפחה, לשים אותו מעט, הכל מעורב: ספין, רגליים, כתפיים ידיים חלקיות. זה הולך כמו כל דבר קצת, ואת התרגיל הזה מתקרב באופן מושלם רק עבור מספר האנשים לידי ביטוי כך סוף סוף עומד בצורת.
 • טַבַּעַת. זה הכי הרבה מה כמעט כל הבנות בכלל הליכה בחדר הכושר - לעשות פתרון משקל סימולטור סמית. זה לא צריך להיות מפחד של יחידה זו - המשקל הוא קבוע, לא תאבד בחזרה לא רק לתת בר גדול, אבל במיוחד סימולטור זה ייתן עומס מתאים על רגליו ואת הישבן שלה, ב הסוף מה שהג'ינס החדש יהיה צורך בשבילך. באופן טבעי, זה לא התרגיל היחיד עבור הכוהנים: לחפש מידע אינטרנט או לשאול את המאמן, כי האגוזים המפוארים והדוק - זה מה שאני אוהב את כל הגברים!
 • אל תרים את הרגליים! גלה את סימולטורים בראש שלך: אתה לא יכול להתעלם מה כל יום מסייע לך לזוז. בנוסף, שאוב עם גדלים רעים, ועם כל זה מבלי לדאוג הרגליים, אתה מסתכן בחיפוש ללא הרמונית, וזה לא הכרחי?

  קצת פחות תשומת לב ליצירת דמות מצוינת מגיע את החלק הגבוה ביותר של הגוף - ידיים, שדיים וכתפיים. זה ארוך לגדול את החזה בחדר סימולטור לא יעבוד מהר יותר להיפך: אתה יכול פשוט לשרוף שומן (אשר יוצר את טווח החזה) ומשאב את שרירי השד, לאחר איבד נשיות עם כל זה. באופן דומה, עם הכתפיים, כמו כולם אומרים, יש סימנים של צללית זכר, לא להתחייב להתחייב עבור טונוס.

  גְמִישׁוּת

  מאז אנחנו מדברים על התועלת של ספורט למין, אז זה לא חסר תועלת, אז זה יהיה גם להזכיר את הגמישות של הגוף שלך. יש צורך להדגיש את העובדה כי הזמן טוב יותר לשמור על זמן הכיתה, איך להתבטא, יוגה. שמירה, פיתוח גמישות, לשים מטרה לשבת בעוד כמה חודשים על המחרוזת.

  תאמין לי, האיש, שהתברר איתך במיטה, יעריכו את מתיחות והניידות שלך. מולי, זה אחד הפנטזיות הממוקדות ביותר, לעתים קרובות גברים - בואו נעשה אהבה כאילו התעמלות המתרחשת ללא מאמץ, כפי שהוא קיבל, כל תנוחה, זורק את הרגליים על הכתפיים, ובכלל, מבצע את הצורות האחרות של הגבוה ביותר מטייל במיטה! נערות ליווי בהרצליה

  Просмотров: 712 | Добавил: antionettebji3 | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar