MENU

23:15
איך להפסיק לפחד של אנשי מעמד ולהיות ליסר

אם אתה חווה פחד של גברים עשירים ומעמד, אתה לא יכול להיות ליסר טוב. מיליונרים ואנשי עסקים מוצלחים הם הקטגוריה העיקרית של נציגי מין חזקים עם מי יצטרך לעבוד. לנווט אחרים לא משמעות אם אתה רוצה לעשות הרבה כסף. כן, עם מנהלים שונים ועובדים פשוטים פשוטים לך אתה תרגיש סודי יותר, הנה רק את השירותים של eskhodniki לא לכיס שלו.

ישנן מספר סיבות מדוע בנות לא יכולות להתגבר על המכשול לתקשר עם גברים גבוהים מהם מעמד. שקול אותם בפירוט רב יותר ולראות איך להתגבר על אחד או אחר ההדק.

הערכה עצמית נמוכה

"מוטב טוב יותר, אבל לא הולך לשום מקום" - אז חושב שרוב הבנות בבחירת שותף למערכת יחסים. אם תחליט לעבוד כמו ליסר, ואז לחפש את העיקרון של הלקוחות - רעיון רע מאוד. עם גישה כזו, לא הרבה כסף כדי להרוויח כסף, כי אתה תימנע במפורש פגישות עם גברים עשירים, בחירת אלה כי קל יותר וקטן מעמד. זה הכול על הערכה עצמית רעה. מעל יש צורך לעבוד.

אם אתה בתחילה למקד את התוצאה הרעה, אז לא להשיג הצלחה. להעלות את הבר כאמור. אמון כוחותיהם חייבים לבוא מבפנים. גברים מרגישים מאוד דק. המאמינים מסייעים לתרגילים מול מראה, קורסים משחק או אורטורי, שיעורים עם פסיכולוג וספרים שימושיים. זוהי תהליך חסר תקדים, אבל אם אתה רוצה להשיג הצלחה ללוות, תצטרך לעבוד קשה על עצמך.

כל הגברים עשירים - שודדים

בנות רבות לא רוצה להתמודד עם גברים עשירים, להאמין כי הכנסה גבוהה יכול להיות קשור רק עם פשע. זוהי חוות דעת שגויה ונרייה של העבר. זה לקח את הזמן שבו ברית המועצות הכסף הגדול נמצא רק מן השודדים. במציאות המודרנית, לגברים יש מספר עצום של הזדמנויות לרווחים כנים: בנקאות, סוחרים, השקעות, עסקים אישיים ואחרים. אם אתה עצר אותך רק גורם זה, אז אתה פשוט לזרוק את הדעות הקדומות הטיפשות שלי מהראש שלי - לפגוש את המיליונרים להציע להם את השירותים שלנו.

לאדם עשיר אין בעיות עם בנות, ולכן את השירותים של eskzights אותם

בנות רבות מאמינות שאם המילי"א זקוק לנערה, הוא ימצא את זה בעצמו. לא משנה איך. זה הגיוני כי נציג מוצלח ועשיר של שדה חזק בבירור אין בעיות לתקשר עם הנשים, אבל הבעיה עם מחסור בזמן ואת לוח הזמנים הדוק הוא מאוד חריפה. לפעמים הם פשוט אין להם זמן לחפש בן לוויה לערב לרכוב עליה על יאכטה או ארוחת ערב במסעדה. לכן, אנשי עסקים מגיבים לעתים קרובות על ההצעות הראשונות ואהבה כאשר גבירות עצמן מציעות את השירותים שלהם, כי זה באמת חוסך את הזמן שלהם. לכן, לא לשבת ולא לחכות עד המקום שלך יהיה לכבוש יריב. אם אתם מפחדים לכתוב אוליגך רק בגלל שאתה חושב שיש לו מאה של כל מיידן באחוזה שלו, אז אתה טועה מאוד. כמו שאומרים, הביקוש לכסף לא לוקח, ולכן לנסות אושר "לזרוק מוט דיג" לעולם לא יהיה מיותר. https://romantik69.co.il/

קשה לבנות מחדש לתקשורת עם אדם מצליח

רבים מסלימים חדשים חווים כי זה יהיה מאוד קשה להם לתקשר עם מיליונרים ואוליגרכים, כי אלה הם אנשים של מגוון שונה לחלוטין. הם עלו בתנאים אחרים והם מסתובבים כעת בסביבה אחרת לגמרי. איך אתה יכול להוביל שיחות עם אדם כאשר אתה לא יכול להבין את העולם הפנימי שלו, ואתה כל כך שונה?

אם אתה לא עושה אירועים, אז, כמובן, שום דבר לא יבוא. אסקוגר מקצועי חייב להיות אדם תכליתי ולנסות לחקור את הלקוחות שלך. בשביל זה אתה צריך לקרוא ספרות נושאית וכתבי עת. יושב בציבור חדשות לעשירים, מתעניין בפוליטיקה, כלכלה, כמו גם עדים ונושאים אחרים. אם אתה חותך את עצמך תיאורטית, זה יהיה קל למצוא נושא לתקשר.

ככל שאתה מסתובב בסביבה של העשירים, ללכת קבלות פנים חילוניות ואת rauta, כך קל יותר לתקשר עם אנשים שיש להם לאחרונה בשבילך "מגוון אחר". במקצוע זה, הכל מגיע עם ניסיון. אין לי זמן להסתכל אחורה, איך אתה מנסה על התמונה של לביאה חינם.

לתקשר עם אנשי מעמד מפריע את הפחד להיות נדחה

זוהי הבעיה הגדולה ביותר עבור בנות. אנשים רבים חושבים שהם ימותו מבושה אם הלקוח הפוטנציאלי אינו רוצה להשתמש בשירותי ליווי. למעשה, יש צורך לטפל בו רק כחלק מהעבודה. יש אפילו תרגיל מיוחד: "100 כשלים". מטרה - במשך השבוע לאסוף 100 קופצים מגברים. יתר על כן, זה לא משנה מה הם יהיו. אתה יכול לבקש גברים מוכרים ולא מוכרים, על כל דבר: לתת כסף, משהו כדי לתקן משהו, איכשהו עזרה או פשוט להיפגש. אבל יש צורך לאסוף כישלונות ולשמח בכל אחד, בהישג. אתה תראה בהקדם האפשרות 100 חתיכות, יהיה לך קל יותר להתייחס לתגובה השלילית מן המין השני.

אין צורך לפחד להידחות. זוהי תופעה רגילה לתחום הליווי. חמישה סירבו, והשישית התעניינה והסכימה. בדיוק כמו בנות ומחפש לקוחות.

הפחד של גברים לא צריך להיות מכשול במקצוע. כל זה יכול להיות בקלות להתגבר, אם לדעת במיוחד מה לעשות. Ka אתה רואה, רבים של בעיות אלה הם מבערים רגילים שבהם כל eSquiten יכול להתמודד אם היא מייחסת לפחות קצת מאמץ. ליווי הוא עבודה משולמת ומעניינת ביותר, שעליה שווה קצת לנסות.

Просмотров: 155 | Добавил: antionettebji3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar