MENU

07:15
5 תווים כי בחיים שלך יותר מדי סקס אנאלי

סקס אנאלי הוא לא רק אחד הסעיפים הפופולריים ביותר על אתרים למבוגרים, אלא גם הניסוי מס '1 ברשימה של פנטזיות מלוכלכות כאשר אתה רוצה לגוון את החיים האינטימיים. פורנו ומספר שמועות כי סקס אנאלי הוא הרבה יותר נעים אוראלי ונרתיק, לעתים קרובות להוביל לתוצאות בלתי צפויות.

התוכן של המאמר

1 כמה פעמים יש לי סקס אנאלי 2 כללי בטיחות 3 5 סימנים של כיבוי עם סקס אנאלי

ישנם סיכונים פוטנציאליים שונים שאינם נפגשים בשיטות מסורתיות, כי הנרתיק מסודר באופן אידיאלי לחדירה, ובמהלך מין אוראלי, מתעוררות רק עם שיניים רפלקס הקאות. הנה השלכות מזיקות וקשיים הרבה יותר. בואו ננסה להבין ולדון כמה סיכונים אפשריים של מין אנאלי תכופים, כמו גם מיתוסים מפזר כי אני כבר instilled תעשיית פורנו במשך שנים רבות.

כמה פעמים אתה יכול לעשות סקס אנאלי

"מתי, איפה, כמה פעמים?"- אם השאלות האלה מתייחסות למין, אפילו המומחים המנוסים ביותר נופלים לתוך קהות חושים ולא יכולים לתת תשובה ברורה. זה לא מפתיע, כי הגישה האינטימית היא אדם לחלוטין: מרמת הליבידו ולפני מצב הרוח כרגע.

לאפשרות של סקס (לא משנה איזה סוג) מושפע מגורמי צד רבים. לכן, sexologists, לענות על השאלה "כמה פעמים יש לי סקס אנאלי?"הם אומרים כפי שהוא:" בעוד זה נותן הנאה לכל המשתתפים. ".

אנחנו נהיה כנים, הניסוח הוא מעורפל מאוד ומסוכן. רבים של מחלות ובעיות לא באים לידי ביטוי מיד, אבל יש כמה שלבים של פיתוח, בעוד באותו זמן בפועל תכופים של סקס אנאלי יכול רק להיות מחמיר. בחירת תדירות אופטימלית של מין בעלי חיים, עדיף להקשיב לעצה של זוגות אמיתיים. אבל פשוט לא לחזור על פורנו!

תדירות אופטימלית של סקס אנאלי עבור קיטור, אשר לציית לכל שלבי הכנה ולא להזניח את הבריאות, נופש חדירה אנאלי לא יותר מ 2-3 פעמים בחודש. התדר מסייע למארח שותפים כדי למנוע בעיות פיזיות כגון טחורים, סדקים, הפרעות מעיים.

הצעד הראשון לקראת מין אנאלי נעים ללא תוצאות נוראות והודאה מרופא - עמידה בדרכון בכללי הביטחון. וכן, הנה הם יותר מאשר כאשר סקס ראשון, להתכונן לשנן!

חוקי בטיחות 2

לדבר עם, במהלך, ואחרי סקס

כמו במקרה של כל חוויה מינית, חשוב לדבר עם שותף על הרצונות שלך ומה התוצאה אתה רוצה לבוא. חשוב לקחת בחשבון כי סקס אנאלי לא תמיד מסתיימת עם אורגזמה וגירוי נוסף עשוי להידרש עבור הסופי. לכן, לפני שתמשיך עם אינטימיה, אתה צריך לוודא כי כל המשתתפים נתנו הסכמה מלאה שלהם מוכנים למין אנאלי בבקשתם, ולא למען האדם האהוב (אשר קורה לעתים קרובות למדי).

אל תשכח לתקשר ובמהלך מין. אם משהו כואב (במובן רע), למשל. השותף שלך לא יודע איך אתה מרגיש, ובגלל שאתה מנסה משהו חדש, זה מעולם לא היה חשוב לספר לו מה אתה אוהב, ומה לא.

עוד חומר סיכה

שלא כמו vagin, החורים אנאלי לא לייצר חומר סיכה משלהם, כך חומר סיכה צריך להיות חלק בלתי נפרד של חיים אינטימיים בכל שלבי הכנה למין אנאלי. Sexologists לעתים קרובות מציעים להשתמש סיכה מבוסס מים. ראשית, זה הכי זול וקל לשימוש סוג של חומרי סיכה. שנית, לא תהיה לך בעיות באמצעות קונדומים.

אם אתה לא משתמש צעצועי מין סיליקון או קונדומים (מועדף לחומרים אחרים), אתה יכול גם להשתמש חומר סיכה מבוסס סיליקון, אשר חלקלק יותר ויבש יותר על עלויות פחות.

בשום מקרה לא להחליף סיכה מחנות סקס עם אמצעים appliant. שמן חמניות, יד או קרם פנים, וזלין ועוד "הזזה" חומרים רק נראה תחליף טוב. השימוש שלהם יכול להוביל לפציעות ואלרגיות. נערות ליווי בהרצליה

קטגורי "לא" למהר

אולי אתה נרגש מאוד לנסות אנאלי, ואתה רוצה להתחיל מיד את המקרה, ברגע שהם חשבו לגלם פנטזיה לחיים, אבל, לחכות. ניסיון מיני אינו סובל ממהר, במיוחד אם מדובר בניסויים וחורים שאינם מיועדים לחדירה.

עדיף להתחיל אימון לאט ומרחוק (לפחות חודש לפני חדירה מלאה), כי השרירים של הסוגר הם סגורים היטב ולקחת מיד משהו גדול כחבר ללא נזק לא יוכל.

להצלחת הניסוי, להתחיל להכין למין עם האצבעות שלך (השותף שלך), משומן על ידי חומר סיכה. בפעם הראשונה שהשותף המקבל צריך רק להתרגל לתחושה של מלאות ותנועות.

תארו לעצמכם את החלומות שלך בישראל, כאשר אתה אישה ארוטית מרוסיה. העבודה בישראל תוכל פנאי. מראה מודל ליידי להציע לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל היום אתה יכול להרוויח חודש מ 5,500 $.

לאחר כמות האצבעות יכול להגדיל את מתיחה שרירים. זוגות רבים להדק את התוצאה באמצעות צינור אנאלי של גדלים שונים לפני המעבר לחדירה מלאה.

שימוש בקונדומים

אם יש לך בעבר עבר בעבר בדיקות על STDs, קורס של טיפול או לא 100% בטוח כי אין אנשים בלתי מורשים שלך intima שלך, יש סיכון רציני של זיהום עם STDs בכל סוג של סקס לא מוגן. - כולל אנאלי. "מעשה מיני אנאלי לא מוגן הוא תמיד סיכון גבוה של זיהום עם זיהומים רבים מועברים מינית, כגון זיבה, HIV, Chlamydia, עגבת, הרפס, HPV ו הפטיטיס.

יתר על כן, לא תמיד במהלך יחסי מין יהיה מספיק קונדום אחד. אם, לאחר סקס אנאלי, השותפים ירצו ללכת לחדירה נרתיקית, אתה צריך לשנות מראש את הקונדום החדש. אז אתה תימנע להכות חיידקים מן פי הטבעת בנרתיק ואת השופכה.

להירגע פיזית ומוסרית

כאשר אתה מנסה משהו חדש, זה עשוי להיות מפחיד, במיוחד כאשר מדובר בחלק של הגוף שאליו אתה לא רגיל לגעת. אבל לנסות להירגע ככל האפשר, כי זה יעשה סקס אנאלי טוב יותר. ראשית, אז השרירים של הסוגר יהיה מחובר יותר למתוח. שנית, להיפטר מלחציים, אתה מגדיל את הסיכויים שלך של הנאה והשלמה מוצלחת של ניסוי מיני חדש. אל תפחדו לדרוש במהלך תהליך התמיכה של בן זוג ולדבר על אי נוחות אפשרית וכל רמזים לכאב.

5 סימנים של כיבוי עם sex5 אנאלי

דימום אחרי סקס אנאלי

אחד הסימנים הברורים שעצרו בפעם האחרונה - דימום אחרי סקס אנאלי. זה לא יכול להופיע מיד לאחר יחסי מין: זוג טיפות על תחתונים - כבר סיבה לנצח את האזעקה.

איסוף מקצועי מתכנן לשתף פעולה עם עשיר בישראל. הם נדיבים ונכונים. אבל זה בדרך כלל לא רגעים מוצקים מאוחדים בעבודה.

כנראה השותף היה רשלני במהלך מתיחה ויכול לפגוע בקירות הדקים של מסמרים פי הטבעת, מגרד.

במקרים מורכבים יותר, הפין במהלך החדירה עלול לפגוע בסוגר או קירות פנימיים. על מנת לחסל את הסכנה של דימום פנימי, אתה צריך להתייעץ עם רופא בהקדם האפשרי כדי להקים אבחנה אמיתית.

הפרעת מעיים

כאב בבטן ובלתי הכרחיים - לוויינים נאמנים של סקס אנאלי לא מוגן. הפרעה אינה קשורה בהכרח לחדירה. בחזרה ברגע הקלט של החניכים ושטיפת המעיים, זוגות רבים מתמודדים עם דיסבקוחיזה. אחר, אבל לא פחות סיבה פופולרית, הוא שפיכה בפנים, כי אשר זרע מגרה את המעיים ואת הקירות הרגישים. לכן, חשוב מאוד להשתמש kondomy במהלך סקס אנאלי.

אנאלי סדקים

תוצאה נוראה נוספת של מין אנאלי לא בטוח - סדקים, המתרחשים בלחץ חמור על קירות פי הטבעת. לרוב, הסיבה סדקים הופך חיקוי על ידי פורנו Actups. חשוב להבחין בין הירי המקצועי מן הקרבה האמיתית, שם הקצב המהיר ותנועה גס לעולם לא יובילו להנאה. פערים קטנים יכולים לגרום לדימום ואי-נוחות עם מין אנאלי או צואה הבא, כך קרבה עדיפה לדחות עד לריפוי מלא ולקבל המלצות לטיפול מרופא.

טְחוֹרִים

במקרים מסוימים, סקס אנאלי יכול לגרום היווצרות טחורים, אם כי הרופאים ממשיכים להתווכח על הסכנות של סקס אנאלי. אם השותף הוא מוקדם לחוות קשיים בטיפול טחורים, הסיכון של התרחשות מחדש הוא גבוה מאוד, יש לקחת בחשבון.

הסר את היווצרות של טחורים אפילו בשלבים המוקדמים מאוד קל. תסמינים ראשונים: דימום כאשר ניגוב, כמו גם גירוד ואי נוחות במהלך המושב.

פתחה רקטלית

אם במהלך מין אנאלי, עצבים, רצועות ו / או שרירים, תמיכה ושליטה על פי הטבעת, ההכנסות של פי הטבעת פגום. כדי להיות ברור, זה לא אומר כי סקס אנאלי עצמו הוא הגורם של צניחה רקטלית. משמעות הדבר היא כי נזק במהלך סקס אנאלי לא בטוח הרבה יותר מאשר זה אולי נראה.

אז, איך להפחית את הסיכון של צניחה במהלך סקס אנאלי? השתמש הרבה סיכה, לשלם יותר תשומת לב וזמן למתוח את השרירים ולא לשכוח את השיטה של ​​קגל (אימון שריר אימון).

לאחר קריאה זה עלול לגלות את ההשקפה כי סקס אנאלי הוא מסוכן מאוד וזה עדיף לסרב. אין צורך לטפל מוטה מדי בפועל, כי הכל תלוי ברמת ההכנה ואת מדד האחריות לעצמם ולשותף שלה. אם אתה שמח עם סקס אנאלי, לא להכחיש את עצמך בסמיכות, אבל להקשיב את האותות של הגוף, כדי לא לפגוע בגוף.

Просмотров: 1087 | Добавил: antionettebji3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar